DHOMË KATËRSHE SUPERIORE

Me ballkon dhe pamje nga deti

Dhomat tona janë moderne, me shërbime bashkëkohore, komode dhe mikpritëse. Ato janë të pajisura me:

null

WiFi

null

Tavolinë shkrimi

null

Garderobë

null

Aparate televizive satelitore

null

Ajër të kondicionuar

null

Ballkon me pamje nga Deti

Përmasat e dhomët


30 m²

Krevat


2 krevat tek dhe 1 krevat i madh dopio

Mëngjes


i përfshirë