Check In
Check out
Rooms
Guest
Powered by

Miresevini ne Hotel Bahamas!

 Pozicionuar në një nga pikat më të bukura turistike të Sarandës, ne gjirin e midhjeve, ku veç pamjes së mrekullushme të Sarandës mund të shihet edhe ishulli i Korfuzit, vetem 2 km larg qytetit ë Sarandës.

Hoteli

Dhomat tona janë komode dhe mikpritëse, të paisura me aparate televizive satelitore, garderobë, ajër të kondicionuar, tavolinë shkrimi, free internet, ballkon me pamje nga Deti.

Restoranti

Ne restornatin tone ne shërbejmë kuzhinë tradiconale, tipike shqiptare si dhe atë europiane. Cilësia dhe shumëllojshmëria e ushqimit dhe organizimi i detajuar s’lënë asgjë për të dëshiruar.

Shërbimet

Tek ne do te gjeni te gjitha facilitetet e nevojshme qe do ta bejne qendrimin tuaj te rehatshem dhe shlodhes. Sherbimi jone eshte profesional dhe personeli eshte ne dispozicionin tuaj 24h.

Tek ne do te gjeni gjithcka, sherbim bashkohor, ambjente komode dhe argetuese si dhe ushqim cilesor.

Rezervoni tani qendrimin tuaj!!

Ne ju mirepresim ne cdo kohe.