DHOME KATERSHE

Me ballkon dhe pamje nga deti

Dhomat tona janë moderne dhe shërbimi ynë është bashkohor, komode dhe mikpritëse ato janë të pajsura me:

WiFi

Tavolinë shkrimi

Garderobë

Aparate televizive satelitore

Ajër të kondicionuar

Ballkon me pamje nga Deti.

Përmasat e dhomës


30 m²

Krevat


1 krevat dopio dhe 2 krevat tek

Mëngjesi


i përfshirë